Přidáno 1 week ago

Práce ve výrobě na ranní směnu - Brno Slatina

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2020-09-16

OborManufacturing and Production

Hledáš nenáročnou manuální práci? Preferuješ ranní směny? Máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Pak hledáme právě tebe!

Nabízíme:

- Práci na HPP
- Pouze RANNÍ směny. Začátek směny od 6:00 nebo 6:20 a konec směny ve 14:30 nebo v 15:00 (PO-PÁ, volné víkendy)
- Fixní mzda 20 000 Kč + bonusová složka do výše až 6 000 Kč.
- 25 dní dovolené + 1 Sick Day
- Stravenky 80 Kč za každý odpracovaný den
- Závodní stravování
- Možnost využití firemní posilovny jen za 200 Kč/měsíčně
- Jazykové kurzy
- Firemní akce

Náplň práce:

- Vybalení a vychystávání materiálu na vozíky
- Kompletace a montáž datových racků - drobná manuální práce
- Testování funkčnosti smontovaných kusů
- Balení hotových produktů, lepení štítků
- Práce se čtečkou
- Práce ve stoje

Požadujeme:

- Zkušenosti z výroby, minimálně brigádně
- Manuální zručnost
- Dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
- Ochotu a chuť učit se novým věcem
- Flexibilitu

Pokud tě nabídka zaujala neváhej nás kontaktovat přes tlačítko dpovědět nebo nám zašli životopis na lucie.konopkova@adecco.com

Lucie Konopková
Pekařská 72 | 602 00 Brno | Czech Republic
M: +420 725 456 584
T: +420 542 212 957
E: lucie.konopkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QZBZRUA5