Přidáno 1 year ago

Operátor výroby jen ranní směny - Slatina - až 26 500 Kč

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-10-25

OborManufacturing and Production

nenáročnou manuální práci? Preferuješ práci jenom na ranní směny? Máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Pak hledáme právě tebe!

Nabízíme:

- Pouze RANNÍ směny. Začátek směny od 6:00 nebo 6:20 a konec směny ve 14:30 nebo v 15:00 (PO-PÁ, volné víkendy)
- Fixní mzda 20 500 Kč + bonusová složka do výše až 6 000 Kč
- 25 dní dovolené + 1 Sick Day
- Stravenky 80 Kč
- Závodní stravování
- Možnost využití firemní posilovny jen za 200 Kč/měsíčně
- Jazykové kurzy
- Firemní akce

Náplň práce:

- Vybalení a vychystávání materiálu na vozíky
- Kompletace a montáž datových stojanů - drobná manuální práce
- Testování funkčnosti smontovaných kusů
- Balení hotových produktů, lepení štítků
- Práce se čtečkou
- Práce ve stoje

Požadujeme:

- Zkušenosti z výroby, minimálně brigádně
- ČIstý trestní rejstřík
- Dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
- Ochota a chuť učit se novými věcmi
- Flexibilitu a manuální zručnost

Pokud tě nabídka zaujala neváhej nás kontaktovat přes tlačítko odpovědět nebo nám zašli životopis na lucie.konopkova@adecco.com

Lucie Konopková
Recruitment Manager
ADECCO spol. s ro
Bašty 8 | 602 00 Brno | Česká republika
M: +420 725 456 584
T: +420 542 212 957
E: lucie.konopkova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QZBZRUA5