Přidáno 4 days ago

Výrobní inženýr (pro oblast výrobních zařízení)

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-06-03

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     elektrotechnika
LOKALITA:   Plzeň
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    zajištění správné funkce a nastavení výrobních zařízení
-    instalace a zavádění nových výrobních technologií a výrobních linek
-    příprava výroby pro nové typy výrobků
-    vytváření nákupních specifikací (pro výše uvedené)
-    návrh a optimalizace výrobních procesů a zařízení
-    příprava potřebné dokumentace
-    komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
-    interní spolupráce s dalšími odděleními
-    úzká spolupráce s ostatními pobočkami v rámci skupiny
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ – elektrotechnický obor
-    SŠ – praxe nutná, VŠ – vhodné i pro absolventy
-    středně pokročilá komunikativní znalost AJ
-    orientace v technické dokumentaci
-    dobrá práci s PC – MS Office
-    znalost programování PLC Omron výhodou
-    zkušenosti v průmyslové výrobě výhodou
-    technické a kreativní myšlení, manuální zručnost
-    řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME:
-    perspektivní a stabilní zaměstnání
-    flexibilní pracovní doba
-    půlroční bonusy ve výši 13. mzdy
-    pravidelné roční navyšování mzdy
-    25 dnů dovolené
-    dotovaná kuchyně
-    bezplatné jazykové kurzy
-    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
-    možnost profesního růstu a vzdělávání
-    NÁBOROVÝ BONUS 20 000,- (vyplacen po zkušební době)
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QZC5cUAH