Přidáno 2 months ago

Zástupce HR managera

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-06-03

OborHuman Resources and Recruitment

ODVĚTVÍ:     HR
LOKALITA:   Rokycany
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    úzká spolupráce s personálním manažerem na řízení a koordinaci funkce lidských zdrojů napříč společností
-    zodpovědnost za operativní oblast personalistiky jako je nábor, školení a rozvoj, odměňování a benefity a jiné programy zaměřené na vztahy se zaměstnanci
-    spolupráce na personální politice a strategiích firmy
-    vedení menšího týmu
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání
-    praxe na seniorské či manažerské pozici v personalistice
-    zkušenosti z výrobní automotive společnosti
-    znalost zákoníku práce a mzdové problematiky
-    zkušenost s vedením menšího týmu
-    komunikativní znalost AJ
-    aktivní přístup, organizační schopnosti
NABÍZÍME:
-    uplatnění na zajímavé pozici ve velké nadnárodní stabilní společnosti
-    benefit za docházku
-    příspěvek na dojíždění
-    příspěvek na stravování
-    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
-    multiSport kartu
-    až 6 dní dovolené navíc
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000R0QMxUAN