Přidáno 2 weeks ago

Operátor výrobní linky - lamino, plat od 25 000-40 000 KČ

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceStaff

Datum2020-06-28

OborManufacturing and Production

Pro jednoho z našich klientů, známého výrobce plastových obalů v České republice, hledáme operátory výrobní linky – lamino, s nástupem IHNED.
Co nabízíme?

•        Mzda od 25 000,- Kč (včetně příplatků a bonusů)

•        Základní mzdu 114,- Kč/hod.

•        Měsíční bonus za kvalitu práce ve výši 4000 Kč (výši bonusu určuje Váš nadřízený na základě Vaši
              kvality práce)

•        Měsíční výkonový bonus ve výši 2 000 – 15 000 Kč (výši bonusu určuje Váš nadřízený na základě Vaši
              výkonosti práce)

•        Noční příplatek 10 % (11,40 Kč/hod.)

•        Stravenky v hodnotě 100 Kč za odpracovanou směnu (plně hrazené zaměstnavatelem)

•        Možnost přesčasů po domluvě za příplatek 25 % (tj. 28,50 Kč/hod.)

•        12. hodinový nepřetržitý provoz (krátký / dlouhý týden)

•        Dovolená 20 dní za rok

•        2 dny sick days za rok (mimo zkušební a výpovědní dobu)

•        13. plat cca 10 000 Kč (kráceno o neodpracované dny)

•        Čtvrtletní prémie 1 500 Kč (při odpracováni všech směn)

•        Letní příplatek za teplo-červen až září 2 000 Kč (krácené dle odpracovaných dní)

Náplň práce:
  • Obsluha laminovací stroje
  • Nastavovaní parametru stroje
  • Manipulace s materiálem
  • Kontrola kvality
  • Provádění záznamu denní činnosti

Co požadujeme?

•        Časovou flexibilitu - ochotu pracovat na 12 hod. směnách

•        Technické myšleni

•        Strojařské vzdělaní výhodou (seřizovač)

•        Manuální zručnost a fyzická zdatnost

•        Výbornou docházku

•        Spolehlivost a pečlivost

•        Praxe ve výrobní podniku
Kontakt:
ADECCO spol.s r.o.
Magda Olejarz
Poděbradova 7, Ostrava
Telefon: +420 734 444 921

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000R8rDwUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj
  • Staff