Přidáno 3 months ago

Senior nákupčí nástrojů a forem

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-06-19

OborProcurement and Supply Chain

ODVĚTVÍ:      nákup
LOKALITA:    Plzeň
NÁSTUP:       dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
-    zodpovědnost za nákup nástrojů, zařízení a forem pro vstřikování plastů pro výrobní závody společnosti v ČR i ve světě
-    zodpovědnost za náklady, kvalitu a termíny dodání nakupovaných produktů
-    komunikace napříč společností na globální úrovni
-    analýza trhu (dodavatelé, technologie)
-    řízení dodavatelů, doplňování a zlepšování dodavatelského portfolia
-    optimalizace cenových a dodacích podmínek
-    vedení jednání, výběrových řízení, hodnocení a rozvoj dodavatelů
-    uzavírání, správa a aktualizace smluv
-    komunikace s engineeringem, vývojem, výrobou
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technické směru
-    praxe na seniorské pozici v oblasti nákupu nástrojů, zařízení a investic ve výrobním automotive podniku podmínkou
-    pokročilá komunikativní znalost AJ nebo NJ nutností
-    znalost MS Office, SAP R3
-    organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup
-    flexibilita, ochota cestovat
NABÍZÍME:
-    flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home office
-    uplatnění ve stabilní společnosti s mezinárodní působností
-    neformální atmosféra, rodinné prostření, přátelský kolektiv
-    práci na zajímavých projektech
-    příspěvek na volnočasové aktivity
-    jazykové a odborné vzdělávání
-    5 týdnů dovolené
-    stravenky
-    příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RCAVIUA5