Přidáno 1 month ago

Vedoucí procesního engineeringu a údržby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2020-06-23

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:    technika
LOKALITA:   Stříbrsko
NÁSTUP:     dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    vedení oddělení procesního inženýringu – dohled na výrobní procesy a výrobní postupy, včetně systémového nastavení, zlepšování výroby
-    vedení údržby – zajištění oprav strojů, plánování preventivní údržby
-    vedení pracovníků daných oddělení (procesní inženýři, údržbáři)
-    účast na projektových úkolech – zavádění nových projektů, přesun výroby z jiných poboček
-    úzká spolupráce se správcem budovy
-    zodpovědnost za dodržování svěřeného budgetu
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-    praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
-    velmi dobrá komunikativní znalost AJ
-    zkušenost s vedením týmu
-    orientace v technické dokumentaci, technické myšlení
-    znalost výrobních procesů, procesů údržby, metod štíhlé výroby,
-    praxe v projektovém řízení výhodou
-    vyhláška 50 výhodou
-    organizační a komunikační dovednosti
-    manažerské schopnosti – vedení týmu, delegování úkolů
NABÍZÍME:
-    zázemí stabilní mezinárodní společnosti
-    uplatnění na zajímavé, zodpovědné pozici
-    příspěvek na dopravu, na stravování
-    5 týdnů dovolené
-    příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RCL5RUAX