Přidáno 2 months ago

Nástrojař / Přípravkář / Zámečník

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-07-03

OborManufacturing and Production

Pro mezinárodní společnost se sídlem v Českém Krumlově, světového výrobce a prodejce svařovací techniky, solární elektroniky a nabíjecích systémů akumulátorů, hledáme posilu do týmu.

Vaše náplň práce:

/ podpora pro technické oddělení a pro oddělení výroby transformátorů
/ výroba a údržba přípravků, nářadí a výrobních modelů pro oddělení výroby
/ údržba strojů a výrobních zařízení – zajištění jejich bezproblémového fungování v rámci standardů kvality
/ zámečnické práce, práce na obráběcích strojích (soustruh, frézka, sloupová vrtačka)
/ odpovědnost za dodržování pracovních a kontrolních postupů dle standardů pracoviště

Naše požadavky:

/ SOU / SŠ vzdělání technického směru
/ předchozí relevantní pracovní zkušenosti (práce na dílně: zámečník, nástrojař, přípravkář, obráběč)
/ dovednost pracovat se soustruhem, frézkou, strojní vrtačkou, bruskou, strojních nůžkách, atd.
/ dobrá orientace v technické dokumentaci
/ manuální zručnost
/ týmové smýšlení, ochota dále se vzdělávat
/ spolehlivost, samostatnost, flexibilita
/ dobrý zdravotní stav

Naše nabídka:

/ stabilní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti
/ mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem
/ závodní stravování, 13. mzda, 5 týdnů dovolené a další benefity
/ čisté pracovní prostředí, příjemný pracovní kolektiv
Chcete se stát našimi kolegy a nedílnou součástí nadšeného týmu? Tak neváhejte a zasílejte svůj životopis, těšíme se na spolupráci...
Kontakt:
Adecco spol. s r.o.
Marcela Bočková Molková
tel: 734 444 930
email: marcela.bockova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RCbQLUA1

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj