Přidáno 1 month ago

Zástupce manažera výroby

LokalitaPardubický kraj

PoziceManager

Datum2020-07-02

OborEngineering and Technical

POPIS POZICE
- plánování, řízení a koordinace vedoucích linek a supervizorů výroby
- nést plnou odpovědnost za denní výrobní plány
- zajistit přísné dodržování všech standardů kvality a bezpečnosti
- působit jako hlavní tvůrce rozhodnutí v krizových situacích
- denní, týdenní, měsíční hlášení příslušným nadřízeným (český a japonský management)
POŽADAVKY
- střední škola - technický obor je výhodou
- aktivní znalost češtiny a angličtiny (psaná i mluvená)
- 3 roky zkušeností s řízením výroby
- schopnost vést a rozvíjet lidi
- zkušenosti v automobilovém průmyslu jsou výhodou
- organizační a komunikační dovednosti
- analytické myšlení, časově flexibilní
- vhodné pro muže i ženy
CO NABÍZÍME
- Možnost domácí kanceláře
- Flexibilní pracovní doba, která vám umožňuje pracovat od 7:00 do 15:30
- Abychom získali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
- Každý měsíc získáte peníze v online cafeterii, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, vstupenky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak si přejete.
Kontakt:
pavla.polakova@adecco.com
602 193 941

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RLBaWUAX