Přidáno 2 weeks ago

Hlavní účetní

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-07-21

OborFinance and Accounting

Milujete čísla? Počítáte s nadšením? Tak to si tuto práci užijete! Hledáme dostatečně samostatnou, energickou, ničeho se nebojící účetní/ho, která/ý má zápal a nadšení pro účetnictví! Je zároveň zodpovědnou a systematickou osobou s vysokým pracovním nasazením. Tahle práce Vás musí bavit! Pro našeho klienta, Německou společnost hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Hlavní účetní!
Kdo jste?
- máte ukončené vzdělání ekonomického zaměření
- na pozici účetní už nějaký ten rok pracujete a máte tedy hromadu zkušeností
- máte silnou vůli a energii
- vnímáte detaily, rádi si zahrajete u čísel na detektiva
- znáte program Helios, pokud ne, minimálně jste o něm slyšeli
- dokážete si poradit, ale když jste v koncích, nebojíte si říct o pomoc
- ovládáte AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, nebojíte se na promluvit

Co budete dělat?
- provádět samostatné účetní operace se zaměřením na finanční účetnictví
- zpracovávat daňová přiznání
- připravovat a zpracovávat měsíční a roční uzávěrky
- komunikovat s FÚ, auditory, daňovými poradci
- provádět měsíční kontroly ve FÚ

Co Vám nabízíme?
- skvělý kolektiv a příjemný nadřízený
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- Cafeterie benefit kartu
- příspěvky na masáže a bazén
- vánoční, narozeninové odměny
- sick days
- pružnou pracovní dobu
- možnost HO
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RLY1hUAH

Nedávno navštívené pozice

  • Kraj Vysočina
  • Specialist
  • Jihočeský kraj