Přidáno 3 weeks ago

Hlavní účetní

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-07-10

OborFinance and Accounting

ODVĚTVÍ:       účetnictví
LOKALITA:       Plzeň
NÁSTUP:         dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
-    Zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví výrobní společnosti s cca 80 zaměstnanci
-    Úzká spolupráce s finančním manažerem, controllerem a účetní
-    Vedení daňové agendy
-    Samostatné účtování DPH, časového rozlišení, dohadných položek, rezerv a mezd
-    Zpracování a vedení evidence majetku
-    Účtování faktur, bankovních výpisů a předpisů plateb
-    Účtování interních dokladů
-    Zpracování statistických výkazů
-    Příprava měsíčních a ročních uzávěrek
-    Spolupráce s auditory a daňovými poradci
-    Kontrola správného zaúčtování na jednotlivá střediska a zakázky
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
-    Zkušenost s kompletním zpracováním finančního účetnictví ve výrobním podniku podmínkou
-    Znalost NJ výhodou
-    Pečlivost, důslednost, aktivní přístup, schopnost pracovat v týmu
NABÍDKA:
-    Stabilní a perspektivní zaměstnání
-    Dobré finanční ohodnocení
-    13. plat
-    5 týdnů dovolené
-    Příspěvek na stravování
-    Další benefity
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RLcFtUAL