Přidáno 2 weeks ago

Vedoucí skladu

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceManager

Datum2020-09-07

OborTransportation and Logistics

Náplň práce
  • Řízení skladu a skladových zásob z hlediska interní logistiky
  • Nastavování/zlepšování interních procesů
  • Práce v SAP systému
  • Vedení týmu o celkové velikosti 30-40 lidí
  • Odpovídá za dodržování zásad bezpečnosti práce a požární ochrany
  • Provádí pravidelný reporting
  • Zodpovídat za včasnost zásobování výrobní linky materiálem
  • Provádět přípravu a účastnit se auditů procesů a společnosti, organizovat inventury

Váš profil
  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru + praxi v automotive společnosti podmínkou
  • Anglický, popřípadě německý jazyk na úrovni min B1/B2 podmínkou
  • MS Office uživatelská znalost podmínkou (zejména Outlook, excel)
  • Zkušenosti s prací v systému SAP podmínkou
  • Prokazatelná znalost Lean Managementu podmínkou
  • Manažerské dovednosti (leadership)
  • Spolehlivost, svědomitost, samostatnost
  • Organizovanost, flexibilitu
  • Odpovědnost za odvedenou práci a její výsledky
  • Loajalita, důslednost, tah na branku

Naše nabídka
  • Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a dosažených výsledků
  • Služební telefon, notebook
  • Možnost profesního růstu a vzdělání
  • 13 plat dle hospodářských výsledků
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Možnost home office (2dny/měsíc)
  • Příspěvky na dětské rekreace
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje
  • Poukázky Flexi Pass
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)
  • Zaměstnanecké akcie

Kontakt:
pavla.polakova@adecco.com
602 193 941
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RLcN5UAL

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Staff
  • Pardubický kraj
  • Specialist