Přidáno 2 years ago

Operátor montáží, mzda cca 24 000 tis.Kč MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2022-03-18

OborManufacturing and Production

Jste manuálně zručný? Hledáte lehkou manuální práci na hlavní poměr u stabilního zaměstnavatele? COVID NÁS NEZASÁHL  – NABÍRÁME  - LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE v auto-motive!!! Vhodná pro ženy i muže. Gumová výroba a montáž dílů, 3 směnný provoz
Co Vám můžeme nabídnout
* práce na HPP
* nástup možný CO NEJDŘÍVE či DOHODOU
* místo výkonu ROKYCANY
* nástupní mzda od 105 Kč/hod.
* výkonnostní bonus 5 Kč/hod
* příplatky za práci o víkendu průměrně 500 Kč/ měsíc
* za Vaší docházku až 1000 Kč pokud nebudete mít absenci
* za Vaší loajalitu že u Nás pracujete dostanete 200 Kč / měsíc po roce se zvedá na 400 Kč / měsíčně
* výkonnostní, týmové a kázeňské bonusy až 40 Kč/hod
* za noční směny 500 Kč/ měsíc
* za přesčas průměrně 500 Kč
* za práci o svátcích 100 %
* práce na 3 směnný provoz (R/O/N)
* MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ na 6 měsíců
* teplé jídlo na každé směně Vás vyjde na 25 Kč
* 5 týdnů dovolené
Náplň práce
* Výroba a montáž a dokončování gumových/silikonových hadic
* kontrola, značení výrobků
* nasazování kroužků/víček/štítků apod.
Požadavky
* zodpovědný přístup k práci
* manuální zručnost
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* dobrý zdravotní stav
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 724 611 623 či 377 221 174 nebo emailem na veronika.brejchova@adecco.com nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Pražská 12, Plzeň, 301 00).

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RM9UcUAL

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Manager
  • Specialist