Přidáno 2 months ago

Obchodní referent

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-07-27

OborSales and Retail

Obchodní referent - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!
Hledáš vhodnou příležitost jak nastartovat svoji obchodní kariéru? Jsi komunikativní člověk a práce s lidmi se nebojíš? Pak je tato nabídka vhodná právě pro tebe - čeká tě práce pro perspektivní firmu se sídlem v Českých Budějovicích, detailní zaškolení a skvělý tým!
Náplň práce
  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme

  • člověka s obchodním duchem, reprezentativním vystupováním a chutí naučit se něco nového!

Nabízíme
  • precizní zaškolení
  • možnost nastartování kariéry s místem pracoviště v Českých Budějovicích!
  • odměny každý měsíc
  • dovolená 5 týdnů
  • a další

Ing. Michaela Chuchelová
ADECCO spol. s r.o.
Biskupská 129/1 | 370 01 České Budějovice | Czech Republic
M: +420 735 192 501
E: michaela.chuchelova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RMxLHUA1