Přidáno 3 days ago

Nenáročná práce ve výrobě, na odpolední směny, SVOZ ZDARMA

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceStaff

Datum2020-08-03

OborManufacturing and Production

Hledáte práci, kde budete dlouhodobě spokojení a pouze na odpolední směny? Nabízíme volné pozice na balení,kompletace a montáž v Brně Slatině.

Nabízíme:

- Práci na HPP
- Fixní mzdu 23 000 Kč
 - Bonusovou složku do výše až 6 000 Kč
- Směny od 14:00 do 22:00 (PO-PÁ, volné víkendy)
- Svozy do práce zajištěny ZDARMA
- Možnost závodního stravování
- 25 dní dovolené + 1 Sick Day
- Stravenky 80 Kč za každý odpracovaný den
- Možnost využívat firemní posilovny, docházet na jazykové kurzy
- Účast na firemních akcích ( Family day, vánoční večírek apod.)

Náplň práce:

- Vybalování materiálu a vychystávání dle listu na vozíky
- Kompletace a montáž datových racků
- Balení hotových produktů, lepení štítků
- Testování funkčnosti smontovaných kusů
- Práce se čtečkou
- Práce ve stoje

Požadujeme:

- Zkušenosti z výroby, alespoň brigádně
- Manuální zručnost
- Dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
- Ochotu učit se novým věcem

Pokud Vás nabídka zaujala tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis na: lucie.konopkova@adecco.com.

Lucie Konopková
M: +420 725 456 584
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RNUAvUAP