Přidáno 1 week ago

Zákaznický servis (Supply Chain) – od 25.000,- Kč - Teplice

LokalitaÚstecký kraj

PoziceStaff

Datum2020-09-15

OborProcurement and Supply Chain

Náplň práce:
-    Zpracovává požadavky zákazníků
-    Sleduje zakázky ve výrobním toku a dle potřeby informuje o vývoji zákazníka
-    Podílí se na stanovování priorit zakázek a tvorbě plánu
-    Aktivně spolupracuje s log. teamem v závodě
-    Komunikuje se zákazníky, včetně reportingu a reschedulingu v našem interním systému
-    Aktivně řeší veškeré problémy související s dodávkami zákazníkovi, spoluorganizuje nakládky
-    Řídí se systémem jakosti ISO 9001:2000
-    Při své činnosti se řídí interními směrnicemi a podkladovými materiály v rámci ISO
-    Odpovídá za včasná a správná data v informačním systému
-    Realizace a vyhodnocení inventur pro určené oblasti
-    Aktivně se podílí na řešení problémových zakázek (slowmovers, obsolete, HFI, atd.)
Požadavky:
- Minimálně středoškolské vzdělání (maturita)
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- Schopnost pracovat v týmu
- Schopnost rozhodování a komunikace, schopnost snášet vysokou zátěž, být iniciativní
- Znalost práce na PC (znalost SAPu výhodou)
- Znalost anglického jazyka (aktivní znalost – slovem i písmem)
Nabízíme:
-    Perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
-    Možnost profesního růstu
-    5 týdnů dovolené
-    Stravovací poukázka formou šeků
-    Příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví
-    Vlastní rekreační zařízení
-    Sportovně společenské akce
V případě zájmu zašlete životopis na veronika.hadova@adecco.com nebo volejte +420 734 444 985

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RNUcBUAX