Přidáno 1 month ago

Vedoucí projektu

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceManager

Datum2020-08-04

OborEngineering and Technical

Náplň práce:
  • Řízení projektu průmyslové automatizace (cca 10 projektů plateb)
  • vidí a ocencovat jeho zjištěné po ekonomické stránce
  • Tvorba dokumentu pro zákazníky
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a se svým týmem
  • Vedení projektového týmu - plánování kapacit, delegování úkolů, motivace a podpora členů týmu

Požadujeme:
  • Elektrotechnika a automatizace zkušeností min. 2 roky
  • Vzhled SŠ / VŠ technických zaměření
  • Znalost v elektrotechnickém sortimentu (pokynyech a normách)
  • Vedení týmu
  • Komunikace buď v angličtině nebo němčině
  • Učit se možné věcem
  • Jednosměnný provoz

Funkční:
  • Klidné a bezpečné pracovní prostředí v nové výrobní hale
  • Příspěvek na pláži
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Obědy zdarma
  • Firemní akce ai pro rodinné příslušníky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Výhodné firemní tarify

Místo pracoviště: Hranice

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000RNxhZUAT