Přidáno 1 week ago

CAE INŽENÝR

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-10-20

OborManufacturing and Production

CAE INŽENÝR

Pro našeho klienta v okrese Jindřichův Hradec hledáme kandidáta na pozici CAE INŽENÝR.
Co budete dělat?
§Vyvíjet nové výpočetní metody pro simulaci chování podvozkových dílů do aut
§Úzce spolupracovat s týmem výzkumu a vývoje, zkušebnou a výrobou
§Dokumentovat a prezentovat řešení jednotlivých problémů, školit a podporovat ostatní výpočtáře v rámci firmy
§Monitorovat trh v oblastech nových softwarových řešení a nových metod
Co byste měl/a znát a umět?
§VŠ technického směru se zaměřením na mechaniku, simulace a výpočty metodou konečných prvků
§Dlouhodobé zkušenosti s MKP nebo excelentní výsledky ze studií
§Znalost některého z FE softwaru,například ABAQUS,ANSA,META,FEMFAT
§Zkušenosti s porovnáváním simulací se skutečnými testy
§Základní znalosti v oblasti konstrukce a testování
§AJ –pokročilá znalost slovem i písmem

Co Vám nabízíme?
- pružnou pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- stravování
- vzdělávání
- možnost home office
- cafeterii
- příspěvek penzijní připojištění
- odměny
Kontakt
Ing. Michaela Chuchelová
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SDvjHUAT