Přidáno 4 days ago

Vedoucí logistiky

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2020-11-21

OborTransportation and Logistics

ODVĚTVÍ:     automotive
LOKALITA:    Stříbrsko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    zodpovědnost za efektivní chod svěřených oddělení – dispozice, expedice, příjem zboží, obalový management a interní logistika
*    vedení 5 přímých podřízených, cca 20 nepřímých podřízených
*    plánování a řízení zakázek
*    řízení nákupu pro sériovou výrobu a koordinace materiálu v předsériové výrobě
*    odpovědnost za externí sklady
*    vedení skladového hospodářství a dohled nad správným zaskladněním, výdejem a hospodaření s materiálem
*    odpovědnost za cyklické inventury materiálu
*    odpovědnost za normování výrobních a nevýrobních procesů
*    zodpovědnost za optimalizaci stavu zásob na přiřazených skladových místech
*    tvorba a dodržování budgetu ve svěřeném oddělení
*    pravidelná komunikace se zahraničními zákazníky
*    úzká spolupráce s centrálou
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    zkušenost s vedením logistiky ve výrobním podniku podmínku
*    praxe v automotive výhodou
*    komunikativní znalost NJ podmínkou
*    uživatelská znalost MS Office, zkušenost s ERP systémy
*    manažerské dovednosti, přirozená autorita
*    výborné organizační a komunikační dovednosti
*    aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, rozhodnost
NABÍZÍME:
*    uplatnění na zajímavé manažerské pozici
*    zázemí mezinárodní společnosti, perspektiva dlouhodobé spolupráce
*    služební automobil i k soukromým účelům
*    5 týdnů dovolené
*    13. plat
*    odměny, bonusy
*    pružná pracovní doba
*    penzijní připojištění
*    dotované stravování
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SEa1zUAD

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Ústecký kraj