Přidáno 1 month ago

Personalista/ka - agenda agenturních zaměstnanců

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-12-04

OborHuman Resources and Recruitment

ODVĚTVÍ:              personalistika
LOKALITA:             Tachovsko
NÁSTUP:               dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
*    aktivity spojené s agendou agenturních zaměstnanců – začátek a ukončení pracovních poměrů
*    komunikace s agenturami práce
*    administrativní proces přidělení zaměstnanců
*    spolupráce s vedoucími pracovníky (výroba, logistika) ohledně požadavků na nábor
*    zadávání dat do personálních systémů
*    zpracování a fakturace odpracovaných hodin
*    hodnocení agentur práce
*    komplexní správa složek agenturních zaměstnanců
*    spolupráce s kolegy na předvýběru kandidátů o zaměstnání i do kmenového stavu, vedení pohovorů
*    spolupráce se mzdovou účtárnou
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    praxe na pozici personalisty ve výrobní firmě výhodou, případně praxe zaměřená na kontakt s lidmi a práci s daty
*    znalost MS Office, zejména MS Excel
*    schopnost pracovat s čísly
*    týmovost, ochotu spolupracovat, pozitivní přístup
*    organizační schopnosti a komunikační dovednosti
*    spolehlivost, pečlivost
NABÍDKA:
*    zázemí stabilní mezinárodní společnosti
*    přátelský kolektiv
*    odborné zaškolení
*    rozvoj a prohloubení dosavadních zkušeností a znalostí
*    5 týdnů dovolené
*    13. plat, kvartální odměny
*    závodní stravování
*    penzijní pojištění
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SFNn5UAH