Přidáno 5 days ago

Vedoucí zakázek

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-11-20

OborManufacturing and Production

Náplň práce:
  • Řízení projektu průmyslové automatizace (cca 10 projektů měsíčně)
  • sledovat a vyhodnocovat jeho realizaci po ekonomické stránce
  • Tvorba dokumentu pro zákazníky
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a se svým týmem
  • Vedení projektového týmu – plánování kapacit, delegování úkolů, motivace a podporu členů týmu

Požadujeme:
  • Elektrotechnika a automatizace zkušenosti min. 2 roky
  • Vzdělání SŠ/VŠ technického zaměření
  • Znalost v elektrotechnickém sortimentu (předpisech a normách)
  • Vedení týmu
  • Komunikace buď v angličtině nebo němčině
  • Učit se novým věcem
  • Jednosměnný provoz

Nabízíme:
  • Klidné a bezpečné pracovní prostředí v nové výrobní hale
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Obědy zdarma
  • Firemní akce a i pro rodinné příslušníky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Výhodné firemní tarify

Místo pracoviště: Hranice

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGJy6UAH