Přidáno 5 days ago

IT Support - Global Service Desk

LokalitaPardubický kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-11-20

OborIT and Telecommunications

Požadovaná kvalifikace:

• IT vzdělání
• Zkušenosti v IT oblasti 3 - 5 let
• Silné analytické dovednosti
• Silné komunikační a organizační schopnosti
• Dobrá znalost anglického a německého jazyka v písemné a ústní formě
• Chuť k neustálému zlepšování a učení aktuálním postupům v tomto odvětví
• Týmový hráč
• Zkušenosti s LAN, stolními počítači, aplikacemi a operačními systémy
Očekáváme proaktivní přístup, schopnost pracovat s minimálním dohledem v rychle se měnícím prostředí.
Základní činnosti/Náplň práce:

• Pomoc uživatelům s každodenními problémy poskytující vysokou úroveň zákaznických služeb.
• Hlavní prioritou je práce na příchozích hovorech, e-mailech, incidentech a požadavcích na služby
• Odstraňování problémů a řešení úkolů 1. a 2. úrovně (pomocí nástroje pro vydávání jízdenek):
- MS Windows, MS Office, správa uživatelů služby Active Directory.
- obecná podpora klientů (např. notebooky, tablety, stolní počítače, skenery Motorola).
- podpora tisku (např. tiskárny Kyocera a Zebra).
• Eskalace incidentů a požadavků
• Podpora uživatelů při používání počítačového vybavení poskytováním nezbytných rad nebo školení
• Spolupráce s kolegy z jiných týmů a zemí

Požadované znalosti a zkušenosti:

• Pokročilá znalost operačních systémů Microsoft a balíčků Office (např. Windows 10, Office 2016 / O365, SharePoint, Teams, Skype atd.).
• Pokročilé znalosti používání systému Ticket.
• Základní znalost sítí Microsoft a porozumění DHCP / DNS / WINS / TCPIP / GPO.
• Základní znalost systémů Windows Server.

Osobní charakteristiky:

• Vyrovnanost a profesionalita ve stresových situacích pod vysokým tlakem
• Schopnost řešit problémy
• Vlastní proaktivní přístup a motivace
Kontakt:
pavla.polakova@adecco.com
602193941
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGL1GUAX