Přidáno 2 years ago

Procesní inženýr - montáž

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-02-22

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Specifikace, tvorba a koordinace výroby nových jednoúčelových montážních přípravků
*    Komunikace s dodavateli nových i stávajících zařízení
*    Zařízení u dodavatele v průběhu výroby zařízení + před-přejímka + přejímka zařízení
*    Zajištění technické funkčnosti a způsobilosti montážních přípravků a jejich průběžná diagnostika
*    Nastavování výrobních procesů a toku materiálu, normování práce
*    Spolupráce při tvorbě a tvorba technické dokumentace
*    Technické a procesní zajišťování nápravných opatření výroby na základě reklamace
*    Spolupráce při technických změnách
*    Neustálé zlepšování procesu
POŽADAVKY:
*    SŠ technického směru
*    Komunikativní znalost Anglického jazyka
*    Uživatelská znalost MS office (Word, Excel, Powerpoint)
*    Znalost AutoCAD, nebo Inventor
*    Technické a analytické myšlení
*    Znalosti v oblasti automatizace, ovládaných a řídících elektro, pneumatických a hydraulických systémů
*    Pozice vhodná i pro absolventy technických oborů
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Zajímavý plat a měsíční bonusy navíc
*    100kč stravenky, závodní kantýna
*    Příspěvek na penzijní a životní pojištění
*    Jazykové kurzy během pracovní doby
*    Pracovní smlouva na dobu neurčitou
KONTAKT: jan.vanek@adecco.com, tel: 725 820 149
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SGZnfUAH

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist