Přidáno 2 years ago

Asistent/ka kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-04-08

OborQuality

ODVĚTVÍ:       kvalita
LOKALITA:      Plzeň - sever
NÁSTUP:        dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
*    uvolňování výroby
*    vytváření a aktualizace pracovních návodek
*    vytváření a zavádění nápravných opatření
*    analýza a reklamace vadných produktů
*    komunikace se zákazníkem v AJ/NJ
*    tvorba dokumentace a záznamů, vyhodnocení kvalitativních ukazatelů
*    aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě
*    jednosměnný provoz – ranní směna
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ
*    středně pokročilá znalost AJ, případně NJ podmínkou
*    znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Outlook, apod.)
*    praxe v kvalitě a znalost nástrojů kvality výhodou
*    technické myšlení
*    ochota učit se novým věcem zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, komunikační dovednosti
*    ŘP sk. B
NABÍDKA:
*    uplatnění na zajímavé pozici ve stabilní výrobní společnosti
*    letní a vánoční prémie
*    5 týdnů dovolené
*    stravenky, občerstvení na pracovišti
*    příspěvek na penzijní připojištění
*    zvýhodněné mobilní tarify
*    individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
*    možnost dalšího vzdělávání
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000SsI8MUAV