Přidáno 1 year ago

VÝVOJÁŘ TESTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-08-31

OborManufacturing and Production

Pro klienta v Č.Budějovicích hledáme šikovného vývojáře.
Pracovní náplň:
  • Návrh a výroba testovacího zařízení (elektronika včetně návrhu DPS, programování SW).
  • Nákup zařízení užívaného při testování elektronických výrobků.
  • Správa/údržba/opravy existujícího testovacího zařízení.
  • Návrh testovacích procedur.
  • Organizace externích dodavatelů zajišťujících návrh/výrobu testovacích zařízení.
  • Podpora neustálého zlepšování procesů testování.
  • Podpora výroby při diagnostice nových produktů.
  • Spolupráce s vývojovým oddělením v Anglii.

Požadujeme:
  • Zkušenost s problematikou návrhu el. obvodů jak analogových, tak digitálních, od návrhu DPS po programování mikroprocesorového firmwaru i obslužného softwaru.
  • Dobrá znalost AJ - komunikace s vývojáři v zahraniční pobočce

Nabízíme:
  • Možnost cestování do zahraničních poboček Avire (UK, Singapur, Čína, USA…)
  • Firemní kulturou aktivně podporované příležitosti pro sebe-rozvoj a vzdělávání
  • Zajímavou a rozmanitou práci v mezinárodní a prosperující společnosti
  • Získání zkušeností, osobní rozvoj, vzdělávání nejen v oblasti techniky
  • Výuka AJ v pracovní době
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost Home OFFICE
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Roční bonus za plnění osobních cílů
  • Odměny za plnění projektových cílů

Výhodou je:
  • Navrhování mikroprocesorových zařízení (nejlépe Microchip PIC).
  • Zkušenost s programováním v C/C#
  • Znalost návrhového programu KiCad
  • Zkušenosti s výrobou elektroniky.

KONTAKT
Ing. Michaela Chuchelová
Consultant Permanent Placement
ADECCO spol. s r.o.
České Budějovice | Czech Republic
M: +420 735 192 501
E: michaela.chuchelova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000St6lnUAB