Přidáno 1 year ago

Inženýr zákaznické kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-10-13

OborQuality

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Hlavní kontaktní osoba pro zákazníka
*    Správa akčních plánů pro otázky kvality zákazníků
*    Správa a sledování všech KPI zákazníků včetně nastavení a implementace akčních plánů
*    Podpora a účast na P-FMEA, tvorba 8D reportů
*    Vedení schůzek k řešení problémů, správa reklamací zákazníků
*    Sledování PPAP v sériové výrobě a důkazy o propuštění zákazníka
*    Aktivní účast na řízení změn (produkt a proces)
POŽADAVKY:
*    Alespoň 3 roky zkušeností v kvalitě v oblasti automotive
*    Praktické zkušenosti s APQP, PPAP and 8D procesy
*    Zkušenost s vedením auditů VDA 6.3
*    Komunikativní znalost anglického jazyka, němčina výhodou
*    Ochota cestovat k zákazníkům v rámci ČR i do zahraničí
*    Dobré komunikační dovednosti
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Stravenky, Flexi-Pass
*    Flexibilní pracovní doba
*    Příspěvek na dojíždění
*    Možnost osobního rozvoje
*    Jazykové kurzy zdarma
*    Práce na zajímavých projektech
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000T0ueYUAR

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Staff