Přidáno 4 weeks ago

Referent přeprav v letecké dopravě

LokalitaStředočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-03-24

OborTransportation and Logistics

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Kompletní dohled nad celým průběhem přeprav a procesu zpracování od přijetí objednávky pro fakturaci
*    Zpracování nabídek zákazníků
*    Volba vhodného způsobu dopravy a její následné zajištění
*    Zajištění případné pozemní přepravy z/na letiště
*    Jednání s dopravci, zahraničními partnery a celními deklaranty
*    Evidence zásilek v interním systému
*    Tvorba podkladů pro fakturaci, příjem faktur a vyúčtování přeprav
POŽADAVKY:
*    SŠ vzdělání
*    Komunikativní znalost anglického jazyka
*    Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
*    Předchozí zkušenosti se zajišťováním leteckých přeprav
*    Zájem o tuto oblast, chuť na sobě pracovat
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    100kč stravenky, Flexi-pass
*    Jazykové kurzy
*    Příspěvek na penzijní pojištění
*    Roční bonusy
*    A další
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000T19k9UAB