Přidáno 2 months ago

Disponent logistiky a plánování výroby

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-02-12

OborManufacturing and Production

Co Vás čeká?
  • Zajištění materiálu pro výrobu
  • Denní komunikace se zákazníkem a dodavateli (převážně v AJ)
  • Sledování stavu zásob - plánování a mapování zdrojů
  • Správné rozvržení objednávek = efektivní vytížení výrobních linek
  • Určení materiálů potřebných pro danou výrobu
  • Pravidelný reporting, velmi úzká spolupráce s jednotlivými odděleními

Co za to?
  • Pestrou a zajímavou práci a zázemí prosperující společnosti
  • Možnost seberealizace a zodpovědnost za svou práci, kde budete moci aplikovat své nápady a řešení
  • Platové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu
  • Zaměstnanecké benefity a penzijní připojištění
  • Příjemné prostředí i kolektiv
  • Pracovní dobu 7:00 - 15:00
  • Podporu odborného i jazykového rozvoje, další pestrá školení
  • Zvýhodněné volání, příspěvky na pojištění a stravu

Jaké dovednosti a schopnosti potřebujete?
  • Pokročilou znalost anglického jazyka - denní využití
  • Zkušenost s plánováním výroby a logistickými procesy
  • Znalost SAP výhodou
  • Týmového ducha, odolnost vůči stresu a chuť se vzdělávat

Kontakt:
pavla.polakova@adecco.com
602193941
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000T1jgqUAB