Přidáno 1 month ago

Hlavní účetní

LokalitaÚstecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-02-26

OborFinance and Accounting

Pro našeho klienta hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Hlavní účetní

Náplň práce:

  • spolupodílení se na řízení a organizaci účetních procesů
  • správa majetku
  • tvorba pravidelných účetních závěrek a výkazů
  • správa firemního bankovnictví
  • úzká spolupráce s finančními odděleními v rámci korporace
  • spolupráce s auditory či daňovými poradci
  • kontrola metodické správnosti účetních dokladů, následné odstranění případných nedostatků
  • inventarizace účtů a rekonciliace vzájemných závazků a pohledávek ve skupině
  • tvorba analýz odchylek p & l

Požadavky:

  • znalost účetnictví, daní a zákonných norem ve svěřené oblasti
  • odpovídající praxi v oblasti účetnictví nebo podnikových financí
  • AJ na pokročilé úrovni - komunikace na denní bázi (převážně písemnou formou)
  • vzdělání ekonomického směru
  • dobrou znalost MS office
  • znalost systému SAP
  • důslednost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • (zkušenost s účetními audity a znalost mzdové problematiky výhodou)

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv
  • možnost podílet se na rozvoji naší firmy
  • zajímavou a různorodou práci
  • zázemí velké firmy, ale prostředí "rodinné" pobočky
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 123 kč/směna (po zkušební době)

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu:
tomas.geist@adecco.com
tel. 725 388 177

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TGKnqUAH