Přidáno 1 week ago

Vedoucí projektů dopravních staveb

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2021-02-19

OborBuilding and Construction

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Řízení a koordinace výrobního týmu, předávání pokynů na stavbě
*    Příprava, zpracování a praktická realizace stavebních zakázek
*    Stavebně-technický dozor na stavbách
*    Komunikace s investory
*    Vedení menšího týmu
*    Vedení koordinačních porad
*    Účast na interních poradách a pravidelné reportování nadřízenému
*    Tvorba tabulek v Excelu
*    Práce na projektech v rámci plzeňského kraje
POŽADAVKY:
*    Alespoň SŠ vzdělání stavebního zaměření
*    Zkušenost v oblasti dopravních staveb
*    Znalost obchodních podmínek ŘSD výhodou
*    Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
*    Čtení a orientace v technických výkresech
*    Německý jazyk výhodou, ne nutností
*    Pozice vhodná i pro absolventy VŠ
NABÍZÍME:
*    Zajímavé platové ohodnocení
*    Služební telefon a notebook a další vybavení
*    Služební automobil i k soukromým účelům
*    13.plat
*    Práce v moderním prostředí nových kanceláří
*    Sleva na stavební výrobky
*    Další firemní benefity
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TGcI4UAL