Přidáno 5 days ago

Key Account Manager

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-02-26

OborManufacturing and Production

Pro našeho klienta, společnost s mezinárodním působením v oblasti výroby pasivních komponent, hledáme vhodného kandidáta na pozici Key Account Manager, pro doplnění obchodního oddělení týmu obchodníků.
Vaše pracovní náplň:
● Strategické získávání nových zákazníků
● Péče o stávající kmenové zákazníky – předání fungující agendy
● Plánování cest a organizování návštěv zákazníků, vypracovávání zpráv o návštěvách
● Odbytová oblast: Švýcarsko, Rakousko, Německo, Maďarsko, Itálie, Slovensko + možnost nových teritorií
● Péče o projekty a jejich další sledování; vypracovávání a sledování nabídek
    Zpracování reportů prodeje a statistik vůči obratu – používaný systém CRM
● Průběžné podávání hlášení o stavu / potenciálu projektů odbytovému vedení v Berlíně
● Identifikace, analýza a popis zákaznických požadavků a aplikací a provádění a koordinace vývojových řešení
● Vývoj a realizace koncepcí pro proniknutí na trh a zvýšení dosavadních podílů na trhu
● Provádění sledování konkurence a zpracování analýz
● Vlastní odpovědnost za příslušné oblasti odbytu, vypracovávání odbytového rozpočtu pro danou oblast odbytu
● Vypracovávání odbytového rozpočtu pro danou oblast odbytu
● Odpovědnost za výsledky s finanční motivací, reporting vedení
Co od Vás očekáváme:
● Ukončené studium (vysokoškolské) elektrotechniky (zaměření na techniku vysokého napětí / energetickou techniku, silnoproud) nebo provozně hospodářské studium s dobrým technickým know how
● Zkušenosti s odbytem při práci v terénu s technickými produkty, při práci s OEM a/nebo projekty, pokud možno v oblasti pohonné techniky / kompenzace jalového proudu a/nebo u výrobců bílého zboží
● Zkušenosti s budováním nových vztahů se zákazníky a ve styku s mezinárodně / celosvětově působícími velkými zákazníky a koncerny
● Velmi samostatný, nezávislý, ale zodpovědný způsob práce s velkou podporou profesionálního týmu podpory prodeje
● Připravenost odvádět vysoké výkony, organizační talent a schopnost týmové práce
● Znalosti elektronického zpracování dat (Word / Excel / Power Point)
● Sebejisté vystupování a potěšení z péče o mezinárodní vztahy se zákazníky
● Velmi dobré znalosti angličtiny, německý jazyk výhodou, vč. dalšího jazyka
● Ochota cestovat min. 70% pracovního času
Co nabízíme:
● mobilní služební telefon , notebook
● služební vozidlo
● 5 týdnů dovolené
● jazykové kurzy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní připojištění
● smlouvu na dobu neurčitou
● příjemné pracovní prostředí
Kontakt:
tomas.geist@adecco.com
tel. 725 388 177
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000THSHmUAP

Nedávno navštívené pozice

  • Ústecký kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj