Přidáno 1 year ago

Údržbář/elektrikář

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-11-07

OborManufacturing and Production

Hledáme šikovného kandidáta na pozici: údržbář/elektrikář!!
Nabízíme:
  • Mzda 30.000-40.000,-Kč
  • Náborový příspěvek 30.000,-Kč
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zaměstnání přímo pod kmen
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Nadstandartní finanční ohodnocení

Požadujeme:
  • Vyhláška 50, odstavec 6
  • Znalost v technické dokumentaci
  • Zkušenosti na podobnou pozici minimálně 2 roky
  • Ideálně vyučený jako elektrikář
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12stky)
  • Týmovou spolupráci
  • Manuální zručnost
  • Nadstandardní finanční ohodnocení

Náplň práce:
  • Provádí údržbu a servis provozních strojů v oblasti elektro
  • Správně diagnostikuje závadu a zajistí její odstranění
  • Zajišťuje opravy
  • Zodpovídá za sklad náhradních dílů (hmotná odpovědnost)
  • Provádí údržbu strojního zařízení dílny
  • Sleduje a plní úkoly, zapisuje do formulářů na pracovišti
  • Zajišťuje a další příčiny při problémech během výrobního procesu

S pozdravem / S pozdravem Nikol Zatloukalová Administrative Support ADECCO spol. s ro Družstevní 16 | 789 85 Mohelnice | Česká republika M: +420 724 611 604 T: +420 596 117 718 E: nikol.zatloukalova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TKQ7DUAX