Přidáno 2 weeks ago

Manažer procesu vývoje

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2021-04-01

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:       technika
LOKALITA:      Plzeň - sever
NÁSTUP:         dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
*    plánování a implementace nových výrobních procesů a výrobních strojů
*    jednání s dodavateli ohledně nových výrobních strojů a zařízení – kapacita, ceny, termíny dodání atd.
*    vedení elektronické laboratoře - 3 zaměstnanci
*    odpovědnost za návrhy a implementaci testovacích zařízení
*    odpovědnost za vývoj a údržbu elektronických výrobních zařízení (PLC, Raspberry-PC, DMC, RFID-Scannery, jednoúčelové přípravky)
*    podpora a optimalizace výrobních procesů
*    vedení FMEA meetingů
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání – ideálně elektrotechnické
*    praxe na obdobní pozici podmínkou
*    dobrá komunikativní znalost AJ nebo NJ (denní komunikace)
*    znalost elektrotechniky, příp. i programování
*    vyhláška 50/1978 Sb. § 6 a vyšší
*    technické myšlení, zájem o obor
*    aktivní přístup, organizační schopnosti, komunikativní dovednosti
NABÍDKA:
*    uplatnění na zajímavé (pro společnost klíčové) pozici
*    zázemí stabilní výrobní společnosti
*    pracovní smlouva na dobu neurčitou
*    7,5 hodinovou pracovní dobu
*    5 týdnů dovolené
*    letní a vánoční prémie
*    stravenky, občerstvení na pracovišti
*    příspěvek na penzijní připojištění
*    zvýhodněné mobilní tarify
*    individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
*    možnost dalšího vzdělávání
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TLDpGUAX