Přidáno 1 year ago

Projektový inženýr

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-10-13

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Koordinace projektu a projektový management po vývojové stránce
*    Tvorba projektového plánu a dohled na jeho plněním v rámci daných termínů a cílů
*    Vedení projektu od zadání po zavedení do výroby
*    Koordinace členů projektového a vývojového týmu
*    Komunikace se zákazníkem, implementace jeho požadavků do výroby
*    Analýza kořenových příčin a dalších komplikací a jejich prevence
*    Příprava a úpravy technické dokumentace
POŽADAVKY:
*    VŠ vzdělání strojního zaměření výhodou
*    Komunikativní znalost angličtiny
*    Předchozí zkušenost s projektovým řízením v automobilovém průmyslu
*    Znalost jednotlivých projektových fází
*    Znalost nástrojů jako FMEA, APQP, IATF 116949 a jejich využití
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Flexibilní pracovní doba
*    Příspěvek na dopravu a na stravování
*    Jazykové a vzdělávací kurzy
*    Možnost kariérního růstu

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TMs9oUAD