Přidáno 5 months ago

PLC PROGRAMÁTOR / MECHATRONIK - místo výkonu dle Vašeho bydliště v rámci ČR

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-05-28

OborManufacturing and Production

Pro výrobní společnost se sídlem hledáme šikovného PLC programátora. Hledáme někoho kdo je flexibilní, koho baví cestovat a má zkušenost s PLC programováním. Někoho, koho by bavilo navštěvovat výrobní závody společnosti po republice, mapovat a zjišťovat jak to na kterém závodě vypadá, programovat na jednotlivých pobočkách, zajišťovat upgrade, aktualizace, být přítomen při zavádění nové linky,...
Místo výkonu: dle Vašeho bydliště v nejbližším závodu společnosti, která má závody po celé ČR!

Pracovní náplň
- automatizace, vývoj a programování všech typů robotů včetně jejich kalibrace a uvedení do chodu.
- zavádění umělé inteligence pro všechny výrobní závody firmy v republice

Požadujeme

- SŠ/VŠ ideálně v oboru informatika a elektrotechnika, automatizace, strojírenství
- praxi v oboru
- AJ - komunikativní
- ochotu cestovat - ŘP sk. B

Nabízíme

- práci ve stabilní společnosti
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní dobu (9-14 fixní část)
- příspěvek na stravování (stravenky ve výši 100 Kč)
- příspěvek na penzijní připojištění
- další benefity

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TgaVsUAJ