Přidáno 4 months ago

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ Lipno n. V., mzda od 25.000,-Kč, příspěvek na dopravu

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2021-07-12

OborSales and Retail

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Zástupce vedoucí pro prodejnu Lipno nad Vltavou.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • budete pravou rukou vedoucího prodejny, kterého budete zastupovat v jeho nepřítomnosti
  • převezmete spoluzodpovědnost za celkové řízení prodejny a za dosažení stanovených cílů
  • v případě potřeby možnost práce na pokladně nebo u obslužného pultu, příp. doplňování zboží
  • 2 směnný provoz, 1x za 14 dní pracovní sobota (provozní doba v týdnu 7-19h a v sobotu 7-12h)

POŽADUJEME:
  • vyučení v oboru nebo praxe v maloobchodě
  • výborné komunikační a řídící schopnosti
  • zkušenosti s vedením kolektivu výhodou
  • zodpovědnost a spolehlivost

NABÍZÍME:
  • nástupní mzdu 25.000,-Kč/měsíc
  • stravenky 90,-Kč/den
  • příplatky za směny o víkendu
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na dopravu (50% jízdného)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní rekreační zařízení a příspěvek na dětské rekreace
  • nástup ihned do kmenového stavu firmy na HPP

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Rádi Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.
​​​​​​​KONTAKT: jana.zemkova@adecco.com, 606 776 400

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000TvfDPUAZ