Přidáno 1 year ago

OBSLUHA VÝROBNÍCH STROJŮ / 35 000 – 40 000 Kč

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceStaff

Datum2022-08-22

OborManufacturing and Production

Chcete pracovat v rodinném podniku, kde Vás skvěle ohodnotí? Je pro Vás důležitý dobrý kolektiv při výběru práce? Máte znalosti technického směru, ať už ze školy či práce a chtěli byste je využít? Potom by se Vám u nás mohlo líbit!
Náplň práce
  • Vaším důležitým úkolem bude obsluhovat naše výrobní stroje
  • V průběhu obsluhy se budete věnovat i měření a zadávání hodnot do PC
  • Naše stroje je potřeba seřizovat a udržovat
  • Čeká Vás u nás podrobný proces zaškolení, takže se vše v klidu naučíte! 😊

Co od Vás požadujeme?
  • Důležitá je hlavně zodpovědně a pečlivě provedená práce
  • Hledáme k nám člověka, kterému nedělá problém pracovat v týmu
  • Rádi u nás uvítáme někoho, kdo se chce naučit nové věci
  • Pokud máte výuční list technického směru nebo zkušenost s obráběním, budete mít velkou výhodu, ale není to u nás potřeba! 😊

Co Vám nabízíme?
  • Záleží nám na výši vašeho výdělku, a proto získáte vyšší příplatek za přesčasovou a noční práci
  • Naši zaměstnanci jsou nám velmi věrní, nemáme téměř žádnou fluktuaci
  • Máme pro Vás připravený příspěvek na dopravu, stravu i penzijní připojištění
  • Samozřejmostí je také 25 dní dovolené, abyste si mohli pořádně odpočinout
  • Nabízíme výborné závodní stravování za pouhých 34 Kč

Místo výkonu: Náchodsko
Kontakt
ADECCO spol.s r.o.
Sára Hlubučková
Telefon: 602 193 941
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UI0aaUAD

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj
  • Manager