Přidáno 3 months ago

Manuálně zručný/á brusič/ka | 2 směny | 23 000 – 27 000 Kč

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceStaff

Datum2021-07-21

OborManufacturing and Production

Chcete pracovat ve stabilní firmě, která má spoustu zajímavých a nových zakázek? Hledáte přátelský kolektiv, kde si Vás budou vážit? Jste manuálně zruční a baví broušení výrobků? Potom si nenechte ujít tuto nabídku!
Co u nás budete dělat?
  • Vaším úkolem bude pracovat s brusnými nástroji
  • Práce u nás je velmi pestrá, takže Vás broušení dílů nezačne jen tak nudit 😊
  • Důležitou součástí vaší práce je také kontrola výrobků v průběhu celého procesu
  • A především budete nepostradatelnou součástí našich projektů

Co od Vás požadujeme?
  • Potřebujeme hlavně manuálně zručného člověka se zájmem učit se nové věci 😊
  • Sháníme mezi nás kolegu, kterého zajímají různorodé projekty
  • Velkou výhodou pro Vás bude základní znalost technické dokumentace
  • Samozřejmě Vás poctivě zaučíme, takže se nemusíte obávat, že bychom Vás v tom nechali

Co Vám za to nabídneme?
  • Jsme stabilní a rostoucí firma – u nás budete mít jistotu své pozice a včasné výplaty
  • Záleží nám na výši vašeho výdělku – pokud budete šikovní, rádi Vám mzdu zvýšíme
  • Jedná se o zakázkovou výrobu, díky čemuž vás práce nezačne nudit
  • Samozřejmostí je také 25 dní dovolené, abyste si mohli pořádně odpočinout
  • Další výhodou pro Vás bude práce na 2 směny!

Místo výkonu práce: Hradec Králové
Kontakt
ADECCO spol.s r.o.
Sára Hlubučková
Telefon: 602 193 941
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UIoBOUA1