Přidáno 2 years ago

MANAŽER/KA FIREMNÍCH SLUŽEB

LokalitaJihočeský kraj

PoziceManager

Datum2021-12-01

OborTransportation and Logistics

Pro našeho významného klienta na Českokrumlovsku hledáme zkušeného uchazeče na pozici manažera podnikových služeb.

Pracovní náplň
-vedení úseku podnikových služeb - zodpovědnost za jeho rozpočet, plánování, optimální využívání zdrojů, neustálé zlepšování jednotlivých procesů a za dodržování příslušných směrnic a právních předpisů v této oblasti
-facility management - vedení 15 podřízených - správa, údržba budov a pozemků a jejich využití
-starost o výrobní závod na Českokrumlovsku, ale i o obchodní pobočky po celé ČR
-spolupráce na stavebních projektech souvisejících s modernizací a rozšiřováním závodu na Českokrumlovsku a se stěhováním obchodních poboček do nových objektů
-dohled nad vykonáváním činností spadajících do oblasti BOZP a PO, ochrany životního prostředí, odpadového hospodářství,....
-zajišťování dostupnosti nepřímého materiálu, provozních prostředků, služeb a investic zboží a služeb.
-podílení se na zajišťování hladkého fungování informačních a komunikačních systémů, poskytování IT podpory všem pobočkám společnosti v ČR
-dohlížení na dodržování kvality a na zavádění opatření vzešlých z realizovaných auditů
-společně s nadřízeným zahraničním managementem se budete podílet na strategickém rozvoji systémů řízení a celého podniku

Požadujeme
-praxe na obdobné pozici, jako manager ideálně z výrobní společnosti
-komunikativní AJ nebo NJ - využití na denní bázi
-schopnost vést a motivovat tým zaměstnanců
-orientace na výsledky, komunikativnost, proaktivita

Nabízíme
-práci v mezinárodní prosperující společnosti
-pracovní smlouvu na dobu neurčitou
-13. plat
-bonusy
-25 dní dovolené
-flexibilní pracovní dobu
-příspěvek na penzijní/životní pojištění
-home office
-vzdělávací kurzy
-další benefity

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UXq5hUAD