Přidáno 2 years ago

>>Disponent/ka logistiky s AJ/NJ

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-01-20

OborManufacturing and Production

Do našeho týmu hledáme nové posily! Je jedno, jestli jste čerstvý absolvent školy či již zajetý matador ve svém oboru. Pokud Vás zajímá automobilový průmysl, nebojíte se práce a rádi byste pracovali v týmu, který umí táhnout za jeden provaz, pak je pro Vás tato práce "šitá přesně na míru".
Naše firma na Vyškovsku se zabývá výrobou plastových dílů do osobních automobilů pro různé automobilové společnosti, které dodává do celého světa. Hledáme proto kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci, který/á umí nejen splnit úkol, ale i přijít s nápady a řešením.
Očekáváte od práce výzvu a zároveň i zábavu? Neváhejte a ozvěte se. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.
Náplň práce:
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli v NJ či AJ (aktivní i pasivní komunikace)
  • Práce v zákaznických portálech
  • Zajištění materiálu pro výrobu, kontrola a optimalizace skladových zásob
  • Vyřizování reklamací od zákazníků
  • Práce v systému (SAP)

Požadavky:
  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk nebo německý jazyk (komunikativní úroveň)
  • Znalost programu SAP a MS Office výhodou
  • Dobré komunikační znalosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • Chuť se učit nové věci
  • Vhodné i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity:
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Roční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
  • Osobní rozvoj a růst
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové kurzy
  • odměny při pracovním a životním jubileu
  • příplatky na dopravu
  • Poukázky Sodexo Flexi Pass,
  • závodní stravování
  • Kulturní a společenské vyžití – teambuildingové akce, vánoční večírek, parkování v areálu firmy, zdarma masáže a plavání, vitamínový program pro zdraví zaměstnanců

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000UeNowUAF

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Jihočeský kraj
  • Jihomoravský kraj