Přidáno 2 years ago

Finanční účetní

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-04-08

OborFinance and Accounting

NÁPLŇ PRÁCE:
*    zpracování dodavatelských faktur
*    párování faktur s objednávkami
*    ostatní činnosti spojené s účtováním faktur
*    komunikace se zákazníky a dodavateli
*    účtování nákladů
*    účtování banky, pokladny
*    spolupráce při tvorbě výkazů
*    reporting pro manažera financí a controllingu
*    běžné kontroly – závazky, pohledávky, DPH
POŽADAVKY:
*    vzdělání ideálně ekonomického směru
*    praxe v oblasti účetnictví ve výrobní společnosti
*    alespoň základní znalost AJ – písemná komunikace + základní komunikace slovem
*    aktivní přístup, samostatnost
NABÍDKA:
*    uplatnění na zajímavé pozici v menším výrobním závodě (non automotive)
*    zázemí stabilní nadnárodní společnosti
*    moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv
*    smlouva na dobu neurčitou
*    dobré platové ohodnocení + osobní ohodnocení
*    5 týdnů dovolené
*    příspěvek na dopravu, na stravování
*    příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000V4ApcUAF