Přidáno 2 months ago

Corporate paralegal

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2021-09-24

OborLegal and Compliance

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Podpora procesu schvalování účetních uzávěrek
*    Vedení každodenní právní agendy společnosti, sledování nákladů a výdajů
*    Podpora notářských záležitostí
*    Podpora a poradenství při jmenování a odvolávání představenstva v pobočkách v regionu EMEA
*    Vedení právního chodu firmy (firemní dokumenty a další informace)
*    Komunikace s interními Stakeholdery a externími právními firmami za účelem odborného právního poradenství
*    Další administrativní a podniková právní podpora podle potřeby
POŽADAVKY:
*    VŠ právnická
*    Alespoň 3 roky zkušeností v mezinárodním prostředí, ideálně ve výrobní společnosti
*    Kvalifikace v oboru (německá nebo srovnatelná zahraniční kvalifikace výhodou)
*    Porozumění právních záležitostí společnosti
*    Výborná znalost angličtiny (psaná i mluvená)
*    Dobré plánovací, organizační a komunikační dovednosti
*    Profesionální přístup, bezúhonnost a dobrý úsudek
*    Snaha o neustálé zlepšování a osobní rozvoj
NABÍZÍME:
*    5 týdnů dovolené
*    Roční manažerský bonus
*    Služební automobil
*    Práce převážně formou Home-office

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000V5JtjUAF