Přidáno 2 years ago

>>Technik kvality<<

LokalitaJihomoravský kraj

PoziceStaff

Datum2022-01-31

OborManufacturing and Production

Do našeho Brněnského týmu hledáme nové posily! Je jedno, jestli jste čerstvý absolvent vysoké školy či již zajetý matador ve svém oboru. Pokud Vás zajímá oblast reklamních a dárkových předmětů či potisk apod., nebojíte se práce a rádi byste pracovali v týmu, který umí táhnout za jeden provaz, pak je pro Vás tato práce "šitá přesně na míru".
Naše firma se zabývá reklamními a dárkovými výrobky, které potěší každého. Hledáme proto kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci, který/á umí nejen splnit úkol, ale i přijít s nápady a řešením.
Očekáváte od práce výzvu a zároveň i zábavu? Neváhejte a ozvěte se. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.
Náplň práce:
  • Výkon práce ve dvousměnném provoz (6:00-14:00 a 14:00-22:00)
  • 1x za 14 dní nutnost práce o víkendu (pouze v sobotu)
  • V období od října do prosince nutné 10hodinnové směny
  • Kontrola práce svých spolupracovníků (dodržování pravidel a postupů výroby)
  • Spolupráce na projektech
  • Kontrola kvality potisku a samotných výroků, popř. řešení problémů nekvality
  • Řešení nekvalitních výrobků, jejich neshody

Požadavky:
  • Schopnost rozlišit jednotlivé barvy a odstíny
  • Schopnost porovnat návrh s hotovým výrobkem
  • Znalost anglického jazyka výhodou (mírně pokročilá)
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Dobré komunikační znalosti, samostatnost, flexibilita, pečlivost, důslednost
  • Chuť se učit nové věci
  • Vhodné i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity:
  • 5 týdnů dovolené
  • Směnný provoz (ranní, odpolední)
  • Fixní mzda
  • Bonusy/prémie
  • Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Závodní stravování s výběrem z více jídel
  • Kulturní a společenské vyžití – firemní akce, sleva na firemní výrobky a služby
  • Příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na stravování a stravenky
  • Osobní rozvoj a růst

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000V5qJfUAJ