Přidáno 2 years ago

Plánovač výroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-01-27

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
*    plánování výrobních zakázek, příprava výrobních plánů
*    plánování zakázek dle kapacit strojů, vytíženosti pracovišť
*    správa výrobní agendy, zadávání dat do systému
*    kontrola termínů plnění zakázek
*    úzká spolupráce napříč firmou - výroba, nákup, obchod
POŽADAVKY:
*    SŠ technického směru
*    zkušenosti s plánováním výroby ve strojírenském podniku
*    orientace v technických výkresech a dokumentaci
*    znalost práce na PC, zkušenost s SAP výhodou
*    technické myšlení, organizační schopnosti, aktivní přístup
NABÍDKA:
*    zázemí stabilní strojírenské firmy
*    uplatnění na zajímavé pozici
*    odpovídající platové ohodnocení
*    osobní ohodnocení
*    stravenky
*    příspěvky na penzijní připojištění
*    dovolená navíc
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VSXdaUAH