Přidáno 2 years ago

CONTROLLER / ANALYTIK (m/ž) - i absolventi

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-12-02

OborFinance and Accounting

Pro mezinárodní výrobní společnost sídlící v Č. Budějovicích hledáme šikovného uchazeče s VŠ vzděláním v oboru ekonomie, komunikativní angličtinou a ideálně i praxí v oboru. Šanci však dáme i absolventům bez praxe.

Pracovní náplň
-podílení se na přípravě ročního rozpočtu
-příprava měsíční, čtvrtletní a roční zprávy (včetně srovnávání skutečných výsledků s prognózami a rozpočtem),
-podpora controllingového oddělení
-řešení konsolidací, pomoc při měsíčních uzávěrkách, vytváření finančních analýz,...

Požadujeme
-VŠ ekonomie
-komunikativní angličtina - min. B2 (interní jazyk společnosti)
-praxe s MS Office – Excel, PowerPoint,
-komunikativnost, prezentační schopnosti
-praxe v oboru a s programem SAP velkou výhodou
Nabízíme
- práci v centru Českých Budějovic
- denní využití AJ
- přátelský kolektiv
- možnost vycestování
- stravenky
- možnost home office 6 dní v měsíci
- dopravné
- sick days
- 5 týdnů dovolené
- další benefity

Kontakt
michaela.chuchelova@adecco.com
735 192 501
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VeD9aUAF

Nedávno navštívené pozice

  • Jihomoravský kraj
  • Specialist