Přidáno 1 year ago

Junior Financial Controller - Náchod

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-11-07

OborFinance and Accounting

Jedna z největších výrobních společností na světě

rozšiřuje své řady a hledá nového kolegu na pozici

Junior Financial Controller

Pokud máte minimálně 2 roky praxe na podobné pozici a mluvíte dobře anglicky, čtěte prosím dále:

Co budete dělat:

- Zpracovávat business plány, forecasty, měsíční, kvartální a roční závěrky - reporting mateřské společnosti, managementu firmy
- Spolupracovat s týmem a nastavovat a vylepšovat procesy a řídit aktivity v rámci svěřených finančních agend, tvořit a doplňovat vnitřní předpisy a směrnice v dané oblasti
- Komunikovat s dalšími spolupracujícími subjekty ve finanční oblasti – např. účetními, auditem, daňovými poradci, ale i napříč celou firmou a jednotlivými odděleními

Co od Vás čekáme:

- Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
- Angličtina alespoň na úrovni B2
- Excel na výborné úrovni
- Samostatnost a schopnost rozhodování
- Zkušenost s výrobní společností a systémem SAP je příjemné plus
- Minimálně SŠ

Co za to slibujeme:

- Výborné platové ohodnocení
- Pružnou pracovní dobu s možností částečného home office
- Širokou škálu benefitů
- Skvělý sehraný tým účetních a kolegů, kteří inspirují i pomůžou
- Možnosti rozvoje a osobního i profesního růstu
- Příjemné prostředí nejhezčích kanceláří v rámci českého zastoupení společnosti
- V budoucích letech zajímavé výzvy spojené s plánovaným růstem

Informace o pozici
Místo pracoviště

E1228, 547 01  Náchod-Náchod, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, možnost si napracovat hodiny, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VsiNgUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj
  • Staff