Přidáno 2 years ago

Konstruktér/ka JUNIOR i SENIOR!

LokalitaPardubický kraj

PoziceStaff

Datum2022-04-05

OborManufacturing and Production

S Novým rokem pro Vás máme novou pracovní výzvu! Jste zkušený konstruktér s praxí nebo absolvent, který hledá první pracovní uplatnění? Náš klient rozšiřuje tým konstrukce, hledáme proto juniorní i seniorní kandidáty s různým zaměřením.

Náplň práce:
  • Odpovědnost za konstrukci, vývoj, zpracování a konstrukční dokumentaci produktu
  • Tvorba nákresů v systému CAD, návrh technických výkresů
  • Řízení aplikace technického řešení na prototypech produktů
  • Analýza pevnosti, životnosti a rizika v případě problému
  • Komunikace s oddělením: nákupu, výroby, poprodejních služeb a dodavateli

Požadavky:
  • SŠ vzdělání v oblasti strojírenství, VŠ výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou – konstrukce/výroba motorových vozidel nebo jiných průmyslových výrobků
  • Aj na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost práce v CAD systémech, Catia V5, MS Office
  • Znalost procesů, z oblasti mechaniky a čtení výkresové dokumentace
  • Týmová spolupráce, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita
  • Řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity:
  • Pružná pracovní doba – 7,5 hodiny denně
  • Mzdové ohodnocení podle odpovídajících znalostí a pracovního nasazení
  • Bonusový program
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelský kolektiv stabilní nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Benefitní karta e-Benefity – dán určitý obnos (2 500 Kč) 2x ročně na ozdravně rekondiční program, sport a kulturu
  • Příspěvek na stravování a závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvek při narození dítěte
  • Různé firemní programy – např. vitamínový a pitný režim
  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Vhodné i pro absolventy

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VtD8zUAF