Přidáno 2 years ago

Kompletace brožur/setů HPP, 3směny Plzeň

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2022-03-24

OborManufacturing and Production

Jste manuálně zručná/ý a přesto nechcete fyzicky náročnou práci?
Nechcete tahat těžká břemena?
Chcete si vydělat 25tis.Kč za měsíc? A mít fixní hodinovou mzdu 130Kč/hod.? Hledáte práci na hlavní pracovní poměr? Chcete být u zrodu něčeho nového a pracovat v Plzni?
Pak hledáme právě Vás... Společnost otevírá nové oddělení a hledá nové zaměstnance do svých řad!!!
Výdělek až 25.000,-Kč za měsíc!
Náplň práce:
* KOMPLETACE SETŮ PŘÍBALOVÝCH KOMPONENTŮ
* práce v sedě a ve stoje
* vybalování, čistění produktů
* jednoduchá manuální práce
Informace:
* nástup  IHNED
* lokalita: Plzeň (Borská Pole)
* práce na HPP
* mzda cca 25.000 Kč/měsíc (fixní mzda 130Kč/hod + docházkový a výkonnostní bonus 2.000Kč ) + zákonné příplatky
* práce v čistém prostředí
* rodinný charakter společnosti (malá společnost do 70 zaměstnanců)
* práce od pondělí do pátku (R/O/N)
* 3směnný provoz
* STRAVENKY V HODNOTĚ 100Kč/směna
* 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
Požadavky:
* manuální zručnost
* spolehlivost,  zodpovědnost
* PEČLIVOST
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 724 611 616
použijte odpovědní formulář či použijte odpovědní formulář nebo emailem na použijte odpovědní formulář nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Pražská 12, Plzeň, 301 00).
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000VugLiUAJ