Přidáno 2 years ago

Personální konzultant

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-04-08

OborHuman Resources and Recruitment

NÁPLŇ PRÁCE:
*    zajímavá práce v přátelském týmu pobočky naší personální společnosti Adecco
*    konzultantská činnost se týká služby permanent placement (obsazování odborných pracovních pozic na HPP)
*    rozvoj a řízení vztahů s klienty, kterými jsou především výrobní společnosti v Plzeňském kraji
*    mapování lokálního trhu, aktivní účast na schůzkách s klienty
*    samostatná realizace svěřených či získaných náborových projektů
*    na základě požadavků klientů aktivní vyhledávání a oslovení vhodných kandidátů
*    inzerce poptávaných pracovních pozic
*    vedení výběrových pohovorů
*    prezentace kandidátů klientům, následné domlouvání termínů pohovorů
*    udržování a budování databáze kandidátů
*    zadávání a aktualizace dat o náboru a prodejních aktivitách do systému
*    příprava podkladů pro fakturaci, následná spolupráce při řešení případných pohledávek
*    příprava dat/reportů o vlastních aktivitách a plnění KPI
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    praxe na obdobné pozici výhodou – pozice je vhodná pro zkušené kandidáty z oboru i pro kandidáty s praxí např. v oblasti zákaznického servisu a chutí zaučit se
*    dobrá komunikativní znalost AJ nutností
*    dobrá znalost MS Office
*    chuť učit se nové věci
*    dobré komunikativní dovednosti, aktivní přístup
NABÍDKA:
*    perspektivní zaměstnání ve stabilní personální společnosti s nadnárodní působností a přátelským duchem
*    otevřený a pozitivně naladěný kolektiv plzeňské pobočky
*    dobré finanční ohodnocení v rámci fixního platu
*    nadstandardní bonusový systém dle osobních výsledků
*    6 dní volna navíc
*    příspěvek na penzijní připojištění (3-5% z celkového platu)
*    MultiSport karta
*    příspěvek na jazykové kurzy
*    narozeninový půlden volna
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Vw02EUAR