Přidáno 2 years ago

Junior nákupčí

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-01-27

OborProcurement and Supply Chain

Náplň práce
  • jednání s dodavateli - zajišťování informací o jejich produktech, cenách, dostupnosti požadované práce a termínech dodání dílů - zaměřeno na elektroauta
  • analýza cenových nabídek a vyjednávání o finální ceně a podmínkách
  • účast na obchodních jednáních, uzavírání dohod s dodavateli
  • aktivní spolupráce při řešení problémů týkajících se svěřených dílů
  • spolupráce v oblasti možných úspor v rámci svěřeného portfolia nakupovaných dílů
  • zodpovědnost za vývoj dodávaných dílů pro nové modely
  • plánování investic, nastavení plánu a sledování ceny

Požadujeme
  • vysokoškolské vzdělání
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office (Excel, Power Point)
  • velmi dobré komunikační schopnosti, asertivitu, flexibilitu
  • proaktivitu, zodpovědnost a tah na branku
  • řidičský průkaz skupiny B

Uvítáme
  • Práce je vhodná pro ABSOLVENTY! Že nemáte praxi nevadí - zaškolíme Vás.

Nabízíme
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně, které vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc!
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou.
  • 5 dní dovolené navíc a pružná pracovní doba.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Jazykové kurzy angličtiny nebo korejštiny jsou pro vás připraveny!
  • Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
  • Příspěvek na autobusovou dopravu a závodní stravování.
  • A mnoho dalších.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Vw4aDUAR