Přidáno 6 months ago

Do výzkumného centra hledáme vývojové inženýry!

LokalitaZlínský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-10-05

OborEngineering and Technical

Do výzkumného centra techniky a inovací hledáme vývojového inženýra pro nové projekty.

Popis pozice:

• Aktivní podílení se na vývoji nového produktu
• Modelování ve 3D technologii
• Tvorba technické dokumentace pro výrobu
• Komunikace se zákazníkem i s interními odděleními společnosti
• Denní komunikace s kolegy i zákazníky v anglickém jazyce

Požadujeme:

• VŠ strojního, elektro nebo technického směru
• Zkušenost z oblasti vývoje výhodou
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Znalost programu SAP výhodou
• Zkušenost s modelováním 2D a 3D
• Komunikační dovednosti a zaměření na zákazníka

Nabízíme:

• Stabilní zaměstnání v zahraniční, perspektivní společnosti, která je leaderem v oboru
• Pružnou pracovní dobu
• Týden dovolené navíc
• Cafeterie systém
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Poukázky Flexi Pass
• Firemní stravování
• Výhodný telefonní tarif pro celou rodinu
• Příspěvek na dětský tábor
• Slevy na elektro

Zaujala vás tato nabídka? Prosím, zašlete svůj životopis na: Zuzana.Urbancova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000XRETtUAP

Nedávno navštívené pozice

  • Pardubický kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj
  • Jihočeský kraj